середа, 4 січня 2017 р.


Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.

Щасливого Нового року та веселих свят.


четвер, 20 жовтня 2016 р.

Розклад консультацій на зимових канікулах



04 січня 2017 року
10.00 - 12.00 - заняття з учнями по підготовці до олімпіад.
12.00 - 14.00 - заняття з учнями, у яких виникають труднощі  у навчанні.

05 січня 2017 року
10.00 - 13.00 - заняття з учнями, у яких виникають труднощі  у навчанні.

10 січня 2017 року
10.00 - 13.00 - заняття з учнями по підготовці до олімпіад.

11 січня 2017 року
10.00 - 12.00 - заняття з учнями, у яких виникають труднощі  у навчанні.

13 січня 2017 року
10.00 - 12.00 - заняття з учнями, у яких виникають труднощі  у навчанні.

понеділок, 28 березня 2016 р.

Чи знаєте ви фізику?

Пройдіть тест на розуміння деяких базових законів фізичного світу
https://newtonew.com/discussions/basic-physics-test

110 ВИНАХОДІВ ХХ СТОЛІТТЯ

Прийнято вважати, що 20 століття — це період численних науково-технічних відкриттів. Саме ці роки багаті знаменитим відкриттями, завдяки яким сучасний світ так зручний та здатний розвиватися далі. Дуже важко виділити найбільш видатні винаходи цього століття. Прогрес торкнувся практично всіх сфер нашого життя, але деякі об'єкти, створені людьми, заслуговують особливої уваги...http://senfil.net/index.php?newsid=81

неділя, 28 лютого 2016 р.

«Пам’ять води»

У середині 60-х років минулого століття вчені однієї з лабораторій Східної Азії працювали над створенням новітньої зброї масового ураження. Одного разу під час наради між ними виникла бурхлива суперечка, після якої усі учасники були госпіталізовані з симптомами інтоксикації. Результати розслідування причин групового отруєння стали в науковому світі справжньою сенсацією.
Виявилося, що отруїлися ті вчені, які під час наради пили воду з графинів, що стояли на столі.
Лабораторні дослідження показали, що хімічний склад води був дуже деформований. Тоді й виникла думка про те, що вода крім свого хімічного складу має й певну іншу невідому сучасній науці структуру.
Над цією гіпотезою почали працювати багато вчених з різних країн. Було проведено безліч різних екскрементів і досліджень.
Так, японські вчені довели “пам’ять води”. Вода реагує на емоції і запам’ятовує їх у своїх кристалах. Така теорія зацікавила весь світ, а також багатьох інших вчених.
В ході досліджень вчені брали воду, яка перебувала під впливом музики. Виявилося, що її кристали мали надзвичайно гарні візерунки, а вода, яка піддалася негативним емоціям, була за словами вчених, не придатна для вживання.

Як кажуть дослідники, водою можна зцілити або вбити.

Равликів можна використовувати як джерело енергії

Останнім часом в альтернативній енергетиці потроху почала розвиватися сфера вироблення енергії шляхом використання живих організмів. Спочатку вчені навчились добувати її з винограду, картоплі, згодом – навіть тарганів. Тепер на світову арену виходить їхній послідовник – звичайнісінький равлик, якого німецькі дослідники пропонують використовувати в якості генератора.
Відкриття було зроблено Євгенієм Кацом, професором хімії з університету Кларксон в Постдамі, та його колегами. Робота крихітних біопаливних ланок, які вчені імплантували у тіло декількох равликів, виконувалась за рахунок окислення глюкози, що міститься у гемолімфі тварин. Через маленькі отвори у мушлі слимаків було відведено контакти від анода і катода.
Важлива відмінність такого способу добування енергії від використання винограду чи тараканів полягає в тому, що равлик може виробляти її безперервно не лише впродовж кількох днів чи тижнів, а й навіть місяців. Така перевага пояснюється тим, що вмонтовані електроди абсолютно не заважають слимакові жити довгим і здоровим життям, їсти, пити і повзати. Євгеній повідомляє, що він та його колеги піклуються про самопочуття піддослідних тваринок.
Отримання енергії відбувалося стрибкоподібно; за перші декілька хвилин з того моменту, як електроди було під’єднано, дослідникам вдалося отримати 7,45 мкВт, проте незабаром значення цієї величини знизилося до 0,16 мкВт: запаси глюкози поблизу поверхні електрода було вичерпано. Равлики ж продовжували їсти і рухатись, ніби “підзаряджаючись”, після чого продовжували процес генерування енергії.

Її буде цілком досить, щоб забезпечити живлення малопотужних приладів (наприклад, датчиків чи бездротових передавачів). Зі схожими цілями планують використовувати також таких потенційно електрогенеруючих істот, як червів і комах. Остання ідея навіть була підтримана і нині фінансується Міністерством оборони США: його представники мають мету створити кіборг-комах, які збирали б інформацію про навколишнє середовище. Медичне застосування також передбачається дослідниками –  для живлення кардіостимуляторів та інших медичних приладів. Наступна ж задача вчених університету Кларксон – електрифікація омарів, яких було обрано у зв’язку з можливістю збільшення енергії, що генерується, через складніші процеси обміну речовин у великому організмі.